ICE LIPO LASER, Caviliposuction

LIPOLASER

Bezbolesny sposób na piękną sylwetkę. Lipolaser diodowy jest rewolucyjnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o utracie centymetrów w obwodzie lub redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej w różnych miejscach ciała. Ta innowacyjna technologia to laser zimnodiodowy oparty na bezkonkurencyjnych diodach mitsubihi do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się tą metodę do zabiegów odchudzających, modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową i redukujących cellulit. Zabiegi nie pozostawiają żadnych niepożądanych śladów i są całkowicie bezinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne a wręcz przyjemne. Zabieg daje doskonałe rezultaty.Wiązka światła przechodzi przez powierzchnię skóry, trafiając bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Pod wpływem działania lasera dochodzi do reakcji chemicznej, której efektem jest rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Trafiają one do układu limfatycznego, a następnie są wydalane z organizmu. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza innych tkanek czy naczyń krwionośnych. Lipolaser wykonuje się w miejscach, w których zwykle gromadzi się tkanka tłuszczowa, czyli na brzuchu, udach, pośladkach, boczkach, ramionach, łydkach, a także na podbródku. Na wybraną partię ciała zakłada się specjalne głowice, które emitują wiązki światła lasera. Zabieg trwa od 10 do 40 minut, w tym czasie osoba poddawana zabiegowi może się zrelaksować. Zabieg jest bezbolesny, lecz może być odczuwane lekkie uczucie ciepła.

Spodziewane efekty zabiegów lipolaserem:

-zmniejszenie obwodów ciała,
-wymodelowanie sylwetki,
-poprawa jędrności skóry,
-wyrównanie powierzchni skóry,
-redukcja cellulitu,
-poprawa metabolizmu.

CAVI LIPO

Cavi Lipo to ultradzwiękowa lipoliza. Zabieg polegający na usuwaniu tkanki tłuszczowej za pomocą fal ultradźwiękowych. Fale ultradźwiękowe o odpowiednim natężeniu i odpowiednio skierowane doprowadzają do zmiany struktury tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Staje się on bardziej rozluźniony, zwiększa swoją objętość i w efekcie komórka tłuszczowa pęka i uwalnia go na zewnątrz, dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych. Uwalniony, rozpuszczony tłuszcz do przestrzeni międzykomórkowych zostaje bezpiecznie usunięty drogami limfatycznymi. Mniej komórek tłuszczowych zapewnia trwalszy efekt wyszczuplający.
Cavi Lipo należy do najlepszych urządzeń usuwających tkankę tłuszczową za pomocą kawitacji ultradźwiękowej i jest metodą bardzo bezpieczną. Jest stosowana do usuwania nadmiaru tłuszczu odkładającego się na brzuchu, ramionach, pośladkach, udach i podudziach. Zawartość komórek tłuszczowych zostaje upłynniona, a struktura tkanki podskórnej wyrównuje się. Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, zabieg powoduje jednocześnie ujędrnienie skóry – komórki podskórne są stymulowane do wytwarzania elastyny i kolagenu, a istniejące już włókna kolagenowe są obkurczane, co powoduje wzrost napięcia skóry.
Już po 1-2 zabiegach, obwód zmniejsza się o ok. 2 cm, natomiast po kolejnych zabiegach może się zmniejszyć nawet do 6 cm.
Zalecana seria 6-10 zabiegów, 1 raz w tygodniu.
Aby efekty zabiegów utrzymały się jak najdłuższej, warto stosować zdrową dietę i wprowadzić do codziennych aktywności ulubioną formę sportu.