O nas

Małgorzata Chmielińska

pomysłodawczyni salonu PIEMA

Zapraszamy do miejsca wyjątkowych możliwości. Salon PIEMA znajduje się w zacisznym sercu Gdyni. To miejsce poświęcone ciału, urodzie i relaksowi, w którym proponujemy wszechstronną ofertę zabiegów pielęgnacyjnych.

Nasi Goście otaczani są fachową i kompetentną opieką w oazie spokoju i komfortu.

Indywidualne podejście do pielęgnacji twarzy i ciała łączymy z profesjonalnymi, skutecznymi zabiegami w miejscu zapewniającym relaks i odprężenie.

Dokładamy starań, aby stosowane preparaty światowych liderów kosmetyki profesjonalnej przynosiły oczekiwane efekty regeneracji oraz witalności skóry.

Spektakularne programy pielęgnacji z zastosowaniem najnowszej generacji urządzeń High Tech, będące alternatywą dla medycyny estetycznej i skalpela to nasze kompleksowe metody przywracające skórze naturalne piękno.

Salon Piema jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, które motywują nas do realizacji nowych wyzwań. Nasza wiedza i doświadczenie poparte wysokimi kwalifikacjami oraz indywidualne podejście do urody są gwarancją najwyższej jakości wykonywanych zabiegów.

Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz najwyższy standard higieny. Zastosowane lampy UVC, ozonatory i wentylacja mechaniczna w salonie Piema wpływają na wyjątkową sterylność, pełne bezpieczeństwo oraz komfort każdego zabiegu co pozwala spełniać Państwa oczekiwania każdego dnia.