Intraceuticals

Intraceuticals – to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry dla najbardziej wymagających. To ekskluzywne zabiegi renomowanych klinik urody.

Najpopularniejszy zabieg wśród gwiazd światowego formatu. Stosują go m.in.: Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

Zabieg Intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji – wtłaczania koncentratów za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia to specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem.
Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego.
Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego.
Efekty metody Intraceuticals są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.
Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie.
Przebarwienia zostają rozjaśnione, przez co następuje widoczna poprawa kolorytu. Intraceuticals łagodzi również objawy łuszczycy i egzemy, a także jest doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych.
Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.
Intraceuticals, to cztery rodzaje serum dedykowane najpopularniejszym problemom skóry:
• Rejuvenate – zabieg odmładzający z kwasem hialuronowym
• Opulence – leczenie przebarwień
• Clarity – kuracja na trądzik różowaty, stany zapalne
• Atoxelene – kuracja na zmarszczki mimiczne, okolice oczu i ust. Opatentowany skład ampułki Rejuvenate został wzmocniony dodatkowym aktywnym składnikiem w maksymalnej dawce, w taki sposób, aby efekty zabiegu były jeszcze bardziej spektakularne.
Terapia hiperbarycznym tlenem z ampułką Booster widocznie redukuje objawy starzenia i prowadzi do trwałego liftingu twarzy, jednocześnie regenerując skórę, wzmacniając ją, odżywiając i nawilżając.
Booster z witaminą C przeznaczony jest dla skór przedwcześnie starzejących się oraz fotouszkodzonych (z powodu częstego kontaktu z promieniowaniem słonecznym).
Działanie: – napina i wygładza skórę – pobudza produkcję kolagenu odpowiadającego za jędrność skóry – rozjaśnia przebarwienia i plamy widocznie poprawiając barwę i promienność skóry – zapewnia fotoochronę – zwalcza działanie wolnych rodników.

Intraceuticals to nieinwazyjna, nie tylko bezbolesna, ale przede wszystkim przyjemna metoda rewitalizacji i odmładzania, która łączy w sobie działanie tlenu hiperbarycznego z wprowadzaniem w skórę niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, witamin oraz antyoksydantów.

Metoda zapewnia głębokie nawodnienie skóry, zagęszczenie i wypełnienie zmarszczek, widoczne natychmiast po zakończeniu zabiegu.
Infuzja Intraceuticals wzbogacona o pielęgnację domową przynosi natychmiastowe i spektakularne efekty. Klientki wybierają Intraceuticals jako kurację odmładzającą, po zabiegach medycyny estetycznej, a także przed wielkim wyjściem jako zabieg bankietowy.
Metoda Intraceuticals nieustannie zachwyca, to diament wśród gamy zabiegów.

W JAKI SPOSÓB PRZEPROWADZANY JEST ZABIEG INTRACEUTICALS

Pełny, prawidłowo wykonany zabieg Intraceuticals składa się z z sześciu etapów. Każdy z nich ma kluczowe znaczenie dla skuteczności procedury pielęgnacyjnej oraz całego programu opieki nad skórą opracowanego przez markę. W każdym momencie zabiegu możesz zapytać specjalistę o szczegóły przeprowadzanego etapu, wykorzystywane preparaty oraz towarzyszące mu odczucia. Intraceuticals jest metodą estetyczną, która nie powoduje żadnego dyskomfortu, to pełnia odprężenia i relaksu.

ETAP 1: OCZYSZCZENIE cery, demakijaż

Wykorzystując Żel zmywający Intraceuticals wykonywany jest precyzyjny demakijaż cery oraz jej głębokie oczyszczenie, usunięcie zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Dzięki przywróceniu prawidłowej
równowagi pH skóra zostaje idealnie przygotowana do dalszych etapów zabiegu.

ETAP 2: Specjalistyczna DIAGNOZA kondycji skóry

Przed rozpoczęciem kolejnych etapów ekspert przeprowadza dokładną diagnozę stanu skóry i analizę jej potrzeb. W tej części dobierany jest najbardziej odpowiedni rodzaj zabiegu (Serum) z menu Intraceuticals. Pamiętaj, że zawsze możesz powiedzieć o swoich oczekiwaniach związanych z zabiegiem oraz dopytać o szczegóły diagnozy.

ETAP 3: Serum

ETAP 3.1: Otwarcie Serum oraz jego umieszczenie w infuzorze

Oryginalne Serum Intraceuticals jest preparatem jednorazowym, które znajduje się w specjalnej fiolce
z unikalnym systemem otwarcia. Do każdego zabiegu przypisane jest jedno Serum, które nie może być wykorzystane w innych procedurach. Pamiętaj, że wypełnienie infuzora następuje zawsze z zastosowaniem nowego Serum i właśnie w tym momencie zabiegu.

ETAP 4: INFUZJA SKŁADNIKÓW zawartych w Serum

ETAP 4.1: Infuzja Serum w głąb skóry

Aplikację wykonujemy najpierw na jednej połowie twarzy, a potem na drugiej. Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o przerwę między częściami i sprawdzić efekty zabiegu porównując obie połówki twarzy. Metoda Intraceuticals wykorzystuje siłę hiperbarycznego tlenu, który dostarcza skórze koktajl składników nawilżających i regenerujących, a także zestaw substancji unikalnych dla każdego Serum. Procedura z użyciem infuzora wykonywana jest precyzyjnie na całej powierzchni skóry, według ściśle określonego schematu. Zapewnia komfortowe, relaksujące doświadczenia, których efektem jest młodsza, rozświetlona skóra od razu po zabiegu.

Etap 5: DOPEŁNIENIE PROCESU INFUZJI

Poprzez zastosowanie specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych.

ETAP 5.1: Aplikacja Żelu na okolice oczu

Pierwszym preparatem stosowanym po infuzji jest Żel na okolice oczu, który silnie nawadnia, widocznie redukuje cienkie linie i zmarszczki w okolicach oczu
oraz przeciwdziała wolnym rodnikom.

ETAP 5.2: Aplikacja Żelu nawadniającego

Następnie nakładany jest preparat silnie nawadniający, poprawiający gęstość skóry oraz stanowiący rezerwuar witamin i przeciwutleniaczy.

ETAP 5.3: Aplikacja Kremu wiążącego wilgoć

Na zakończenie tego etapu i całej procedury zabiegowej na twarzy rozprowadzany jest specjalny krem zapewniający długotrwałe nawilżenie i zabezpieczający cerę przed utratą wody.
Etap 6: REKOMENDACJA kosmetyków do pielęgnacji domowej
Integralną częścią terapii Intraceuticals jest indywidualnie dobrana pielęgnacja domowa. W każdej linii zabiegowej znajdują się specjalistyczne kosmetyki wzmacniające i przedłużające efekty zabiegów. Kompleksowo uzupełniają naturalny czynnik nawilżania skóry, dostarczają niezbędnych witamin oraz wspierają procesy regeneracji i odmładzania.

Sekretem promiennego wyglądu polskich i światowych gwiazd jest Intraceuticals – długotrwale nawilża, przywraca blask i podkreśla naturalne piękno.