Zabiegi na ciało

MEZOTERAPIA CIAŁA

Stanowi uzupełnienie dotychczas znanych i stosowanych zabiegów. MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA jest bezbolesna i nieinwazyja, a przy tym rewolucyjnie skuteczna. Odpowiednio dobrane substancje o działaniu lipotycznym i stymulującym mikrokrążenie zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych co prowadzi do ujędrnienia skóry i usunięcia efektu “pomarańczowej skórki”, a także przy zastosowaniu odpowiednich preparatów stosuje się ją w leczeniu i profilaktyce łysienia.
Preparaty z kwasem hialorunowym wspaniale pobudzają oraz rewitalizują skórę, umożliwiają leczenie zmarszczek, redukują zmęczenie skóry, ożywiają osłabioną i delikatną skórę zniszczoną słońcem. Inne preparaty mają zastosowanie w leczeniu otyłości.
Elektroporacja jest wewnątrzskórną penetracją jonowych oraz niejonowych aktywnych składników z molekułami każdego rodzaju, hydro lub rozpuszczalnych w tłuszczu, transportowanych przez kompleks liposomowy. Elektroporacja jest rewolucyjną techniką, która powoduje wzrost siły absorpcji komórki, ułatwiając przenikanie substancji przez otwieranie kanałów w błonie komórkowej oraz porów w komórce zwielokrotniając absorpcję podawanych substancji.
Metoda ta została odkryta przez amerykańskich specjalistów Petera Agree i Rodericka Mackinnona. Potwierdzeniem skuteczności tego rozwiązania jest zdobyta przez jej twórców Nagroda Nobla w 2003 za zastosowanie fal elektromagnetycznych EMW – elektroporacja do otwierania kanałów wodnych zdolnych zaabsorbować czyste biologiczne substancje. Za pomocą specjalistycznego urządzenia emitowane są kontrolowane impulsyelektromagnetyczne o niskim natężeniu oraz wysokiej częstotliwości.
Dzięki temu oddziałuje się na błonę komórkową, co pozwala na szybkie i łatwe wprowadzenie aktywnych substancji leku bezpośrednio do komórki. Mezoterapia bezigłowa nie powoduje żadnych efektów ubocznych w postaci bólu, opuchlizny czy zasinień. Szybkie efekty mezoterapii zyskują rzesze zwolenników na świecie

MULTIZONE

To oryginalna metoda pielęgnacji najważniejszych obszarów ciała: ud, łydek, brzucha, pośladków, ramion i pleców.
Poszczególne programy pielęgnacji wykonywane są w oparciu o specjalistyczną aparaturę, kosmetyki Guinot oraz oryginalne manualne techniki masażu. MULTIZONE pozwala na równoczesne zastosowanie dwóch różnych metod elektroterapii kosmetycznej: elektrostymulacji mięśni i jonoforezy, która ułatwia głębokie wnikanie aktywnych składników i przedłuża efekty zabiegów.
MULTIZONE gwarantuje optymalne efekty zarówno od strony fizjologicznej jak i kosmetologicznej:
• stymuluje mięśnie
• poprawia napięcie i jędrność skóry
• spala kalorie
• regeneruje skórę
• modeluje sylwetkę
• niweluje problemy estetyczne, na przykład: efekt pomarańczowej skórki
• działa wzmacniająco i relaksująco
• thallasoterapia przynosi ulgę ociężałym i zmęczonym nogom
• usprawnia cyrkulację krwi i limfy
Zabiegowi MULTIZONE nie powinny poddawać się kobiety w ciąży i osoby z zaburzeniami krążenia żylnego.

AROMATIC BODY

W 100% naturalny, manualny, profesjonalny zabieg dla ciała, umysłu i ducha. Naturalny, manualny program pielęgnacji ciała oparty na wykorzystaniu energii olejków esencjonalnych i profesjonalnych technik masażu. Wykorzystując dary natury, zapewnia kompleksową pielęgnację skóry, rzeźbiąc perfekcyjny wygląd ciała i dostarczając jednocześnie niezapomniane uczty dla zmysłów. Gwarantuje wszechstronne rozwiązanie problemów związanych z cellulitem, utratą jędrności skóry, nadwagą. Przywraca atłasową miękkość i elastyczność skóry.

Trzy wersje programu:
• modelujący: zabieg o potrójnym efekcie działania. Łączy stymulujące właściwości olejków esencjonalnych, działanie saunomaski przeciwko zatrzymywaniu wody i detoksyfikujące działanie glinki. Efekt – wymodelowana sylwetka
• odnawiająco-wygładzający: zabieg na bazie pillingu z wyciągiem z kiwi i trzciny cukrowej. Efekt –jedwabiście gładka skóra
• na dobre samopoczucie: zabieg z relaksującym, energetyzującym masażem Guinot na bazie olejków esencjonalnych. Przynosi uczucie odprężenia i pogody ducha. To moment prawdziwej przyjemności pod profesjonalnym okiem kosmetyczki.